O nas

Projektowanie domów jednorodzinnych


Biuro Architektoniczne ARCHICON jest obecne na polskim rynku od 1995roku. Firma zajmuje się autorskim projektowaniem koncepcji architektonicznych i wykonywaniem projektów technicznych budynków oraz osiedli będących odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów. Na przestrzeni lat idea pozostała ta sama: dostarczać naszym klientom najlepsze projekty, które będą spełniać tak wiele różnych założeń przestrzennych, architektonicznych i wizualnych. Bieżące śledzenie architektonicznych trendów w Polsce i na świecie pozwala przełożyć życzenia Inwestorów na w pełni satysfakcjonujące projekty budynków.

Nasz zespół doświadczonych projektantów potrafi przekuć nowoczesne trendy i życzenia odbiorców w pełni satysfakcjonujące projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Ci z Państwa, którzy są zainteresowani projektami budynków usługowych, przemysłowych, jak również obiektami użyteczności publicznej, także uznają naszą ofertę za interesującą.
Wieloletnia stała współpraca wielobranżowa sprawiła, że dziś stanowimy zespół doświadczonych projektantów. Zaowocowało to działaniem na szerszą skalę kompleksowej wielobranżowej obsługi inwestycji. Można na nas liczyć, gdy zależy Państwu na tym, byśmy ze swojej strony również dopełnili wszelkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę. W trosce o komfort naszego Inwestora możemy go reprezentować w urzędach zawsze wtedy, gdy sytuacja tego wymaga lub gdy nasz klient sobie tego życzy.

Przeszło dwudziestoletnie doświadczenie w naszej branży budzi zaufanie naszych Inwestorów, którzy cenią nas za staranność, profesjonalizm i zaangażowanie – cechy, które są naszym znakiem firmowym. Zrealizowaliśmy niespełna tysiąc projektów, oddając w ręce naszych Odbiorców rozwiązania architektoniczne, które doskonale oddają potrzeby teraźniejsze, jak i przyszłe tak pod względem zagospodarowania przestrzennego, zastosowanej technologii, materiałów, jak również z uwzględnieniem otaczającego krajobrazu oraz indywidualnych życzeń naszych Klientów.

 
ARCHICON - AUTORSKIE PROJEKTY BUDYNKÓW.

Zobacz pozostałe usługi z naszej oferty.